بسیار خرسندیم از اینکه با موسسه فونتیک همکاری می فرمایید. لطفا با مطالعه دقیق قوانین و مقررات ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری فرمایید.

 

-لطفا موضوع متن رایتینگ ارسالی خود (عنوان سوال) را به درستی مشخص فرمایید.

-رد و بدل کردن هرگونه اطلاعات تماس اعم از شماره تلفن، آدرس ایمیل و … خلاف مقررات موسسه بوده و ممنوع می باشد

-بعد از رزرو آزمون اسپیکینگ یک ایمیل تایید برای شما ارسال می شود. تیم پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا جلسه خود را از طریق ایمیل برنامه ریزی کنید.

-در صورت عدم حضور شما در تاریخ و ساعت تعیین شده آزمون شما کنسل شده و در اینصورت هیچ هزینه ای به شما برگشت داده نخواهد شد و باید مجددا ساعت دیگری را رزرو نمایید

-ارزیابی و گزارش آزمون های رایتینگ و اسپیکینگ 24 تا 48 ساعت پس از آزمون از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهیم کرد. همچنین این اطلاعات از طریق پنل کاربری شخصی شما نیز قابل دسترس می باشند.

-در هر صورت نارضایتی از خدمات ما، لطفاً یک ایمیل با توضیح دقیق به fonetic.ir@gmail.com برای ما ارسال کنید. ما ظرف یک روز کاری با شما تماس خواهیم گرفت.

-فقط یک بار می توانید زمان بندی مجدد برای آزمون اسپیکینگ داشته باشید و هزینه ای برای زمان بندی مجدد جلسه از شما دریافت نمی شود. اگر می‌خواهید جلسه رزرو شده خود را برای تاریخ دیگری مجدداً برنامه ریزی کنید، لطفاً به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهید.

-در صورتی که کمتر از 24 ساعت به شروع آزمون باقی مانده باشد، نمی توانید آن را تغییر داده و جلسه همچنان به موقع برگزار می شود. برای از دست دادن جلسه هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.

-کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده مشاوره به شما می باشند.